Podsumowanie zawodów i wyniki (K)MP

Czas na małe podsumowanie zakończonego wczoraj Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację. W zawodach, w ramach których były jednocześnie rozgrywane Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski  Leśników w RJnO wystartowało 135 zawodników z sześciu państw: Polski, Litwy, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Australii.  Dziękuję wszystkim za udział w zawodach i przepraszam za komplikacje z wczytywaniem wyników oraz niewłaściwym ustawieniem dwóch punktów kontrolnych.

Pomimo małych komplikacji uczestnicy chwalili organizację zawodów, która stała na wysokim poziomie. Wszystko odbywało się zgodnie z harmonogramem i nie zanotowano żadnego opóźnienia. Po raz pierwszy w Polsce na zawodach rowerowych został użyty bezdotykowy system potwierdzania punktów kontrolnych i nie było żadnych niespodzianek - wszystkie stacje działały jak należy.

Bardzo duża w tym zasługa współorganizatorów zawodów, czyli Nadleśnictwa Suwałki oraz klubu MTB Suwałki. Po raz pierwszy brali oni udział w organizacji tej rangi zawodów i wszyscy zasługują na bardzo duże słowa pochwały i wyróżnienie za swoje zaangażowanie w przeprowadzeniu Pucharu Podlasia w Rowerowej Jeździe na Orientację.

Na koniec podsumowanie Mistrzostw Polski oraz Klubowych Mistrzostw Polski, których wyniki zamieszczamy w załączniku. Można także cieszyć oczy galerią zdjęć autorstwa Leszka Żebrowskiego, której fragment jest dostępny tutaj. Zapraszamy do oglądania.